Majitelé nemovitostí se bouří: už dost bylo okrádání od realitek!

 

logo

V České republice stále neexistuje zákon, který by přímo definovat povinnosti a rozsah realitních služeb. Tato mezera v zákoně přivedla mnohé k tomu, že se jedná o snadný druh podnikání a lehce získané peníze. Podle statistik prodává člověk nemovitost jednou až dvakrát za život, nejedná se tedy o obchodní vztah, který je třeba dlouhodobě budovat a klient se i přes spokojenost nevrací. Proč mít spokojené klienty, když může podvodná realitka vydělat mnohem víc, když už předem ví, že se klient jen tak nevrátí?
Získat realitní živnost je v České republice víc než jednoduché, nikdo se nebude zajímat o vzdělání, vlohy či znalosti. Nikdo nebude chtít vidět diplom nebo licenci. Jak rozlišit dobrou realitku od špatné ještě před tím, než jim svěříte svou nemovitost? Bílý plášť doktora nedělá…
Na obchodování je třeba odborníka a dobrá realitní kancelář vám umí na prodeji vydělat až o desítky procent více, než byste to dokázali při samostatném prodeji a ještě ušetříte na propagaci, inzerci a hlavně ušetříte cenné hodiny, které byste strávili přípravou nemovitosti, inzerováním, prohlídkami… o průběhu prodeje ani nemluvě. Ale: vzhledem ke špatným zkušenostem s realitkami z posledních let, kde se to různými podvody jen hemží, mnozí raději neriskují „ušetřené“ peníze a do obchodování se pouští sami. Na misce vah stojí ony ušetřené peníze a provize proti sobě.
Jak mít jistotu kvalitních služeb, ale přesto mít vše pod kontrolou? Řešení nabízí Reality-point, který během několika dní otevírá svou pobočku v Brně. Svým heslem hlásá, že je „nerealitka na vaší straně“ a je realitním řešením pro majitele nemovitostí a pro všechny, co se zajímají o realitní trh. Informační centrum, do kterého se nemusíte bát vstoupit. Naopak, přijďte se podívat, jak vypadá taková nerealitka a načerpat spousty zajímavých informací o novinkách na realitním trhu. Reality-point přichází s revoluční myšlenkou. Uvědomuje si potřebu kvalitního zázemí realitních transakcí, ale také cítí nedůvěru lidí k realitkám a nechuť všech platit za služby, které ve výsledku ani nedostanou, nebo dostanou, ale v předražené podobě a často si pak nespokojeně říkají, že by to zvládli líp. Reality-point umožňuje zvládnout obchodování od A do Z a je jen na vás, co vše zvládnete sami nebo na co si přizvete odborníka. Umožní vám poskládat si služby, a to i ty, které jsou běžně soukromému nabízejícímu nedostupné,  na míru vašich potřeb pod heslem „vím, za co platím“, ale stejně tak vám nabízí poradenství a zázemí. Reality-point je přidanou hodnotou v realitním světě a dlouho postrádaným článkem mezi realitním zákonem, realitkami a majiteli nemovitostí. Nezbývá než souhlasit: Reality-point, to je nerealitka na vaší straně.