Smlouva jako základ bezpečného obchodu

 

Stahováním smluv zdarma z internetu se sami vystavujeme riziku a otevíráme dveře podvodníčkům a právnickým kličkám. Navíc s novým občanským zákoníkem není situace tak jednoduchá. Už jen správně specifikovat byt chce jisté odborné znalosti.

Snadno chybit můžete i při podpisu smlouvy s realitkou. Ty často spoléhají na nezájem a neznalost svých klientů, avšak důsledky vedou ke zpronevěře peněz, prodeji pod cenou či blokování s nakládáním nemovitosti.

Za vše však ve výsledku může naše nedbalost a lenost pročítat smlouvy či prostě jen nechceme utrácet peníze za právníka.

Na trhu se proto objevila řada novinek – od kontroly smluv přes automatizované generátory smluv. Tyto služby ale neřeší samotnou podstatu věci: vaši ochranu. Proto v případě potřeby právníka a tvorby smluv je ideálním řešením sjednat si právní ochranu, která obsahuje i speciální realitní rozšíření. Součástí je tvorba smluv na míru, právní poradenství a řešení problematiky prodeje/koupě i advokátní úschova.

Díky této novince vyřešíte vše potřebné: kontrolu smluv s realitkou a konzultaci, zda je vše v pořádku a nehrozí vám žádné nebezpečí, tvorbu smluv, advokátní úschovu i právní konzultace. Službu lze objednat např. na eshopu služeb: www.eshopsluzeb.cz/pravni/osobni-realitni-pravnik