BlacklistReality.cz

[two_third] motto2
[/two_third]
[one_third]

Dobře víme, že se za realitního makléře a kancelář může prohlásit kdokoliv, zanechat za sebou spoustu hořkosti a škod a poškodit tak dobré jméno všech poctivých realitních makléřů, agentů a kanceláří.

Právě proto si vážíme každého odborníka, který je při své práci zodpovědný, morální a etický.

V tuto chvíli neznáme lepší způsob, než otevřeně o problémech psát, varovat, ale také nabídnout řešení.

Setkali jste se s realitním podvodem? Napište nám a varujte ostatní!

[/one_third]

[two_third]
[divider]

O projektu BlacklistReality.cz

BlacklistReality.cz aktivně podporuje realitní obrodu v České republice. Vznikl pod záštitou Institutu moderního vzdělávání, o.p.s. (IMOV), neziskové organizace se zaměřením na zvyšování finanční a realitní gramotnosti, přijetí odpovědnosti za vlastní rozhodnutí a život. Doména a její správa byla IMOVu poskytnuta společností Bez provize s.r.o. Obsah a správa webu jsou tvořeny bez nároku na honorář. Za účelem co možná nejobjektivnějšího vnímání realitního trhu oslovil IMOV odborníky z řad poctivých makléřů, finančních poradců, advokátů. Dbáme na dodržování fair-play a čestného jednání!
Institut moderního vzdělávání pořádá otevřené kurzy a semináře, aktuální nabídku a více informací naleznete přímo na stránkách IMOVu.

Chcete se aktivně zapojit do obrody realitního trhu v České republice? Kontaktujte nás na info@blacklistreality.cz.

Realitní projekty zaměřené na čistý a bezpečný obchod bez podvodníků:

Realitní poradna: Nezáleží, jestli obchodujete s realitkou nebo bez realitky, napálit vás může realitka, makléř, majitel i nájemník. Jak se vyvarovat největším chybám a kde si jít pro radu?

Reality-Bezprovize.cz: Hledáte inzerci bez realitky a opravdu zdarma? Celorepublikový inzertní portál.

Centrum nájmu: Hledáte pronájem či chcete rychle pronajmout? Oslovte specialisty, realitní obchodníky školené na problematiku nájmů.

Stěhování: Stěhujete se a nevíte si rady? Tipy a triky jak se chytře a jednoduše přestěhovat.

Realitní slovník. Ztrácíte se v realitním světě plném odborných výrazů a pojmů?

Reality-point: Centrum informací a odborného poradenství a realitních služeb na jednom místě. Lepší ceny a nezávislost na realitce.
[divider]
[/two_third]