FAQ

Jak přidám podvodníka na černou listinu?

Popište svou negativní zkušenost a přiložte doklad podvodného či nečestného jednání, např. úryvek smlouvy, e-mailovou korespondenci apod. na Diskuzní fórum. Nezapomeňte uvádět jména podvodníků! Proč? Aby je mohli další lidé snadno dohledat a identifikovat.

Podklady můžete také zasílat na e-mailovou adresu info@blacklistreality.cz.

Vybrané příspěvky budou uveřejněny jako citace v rubrice „Vaše příběhy“ a bude k nim připojeno vyjádření odborníka.

 

Proč být fanouškem BLACKLISTu na FACEBOOKu?

Sdílejte a rozšiřujte informace o podvodnících a podvodných situacích. Čím více lidí bude vědět, jak podvodníka poznat a jak se mu bránit, tím méně prostoru pro své podvody budou podvodníci mít!

Proč není možné vložit pomluvu nebo nepodložené osočení?

BlacklistReality.cz neslouží k vyřizování účtů nebo hanění konkurence. Cílem BlacklistReality.cz je pomáhat předejít škodám a podvodům, ne někoho trestat nebo dokonce ještě hůře bez důvodu poškozovat. Provozovatel stránek si proto vyhrazuje právo rozhodnout o zveřejnění/nezveřejnění příběhu.

Co BlacklistReality.cz nabízí?

BlacklistReality.cz přináší aktuální dění z realitního světa, na základě příběhů a seznamu častých realitních podvodů varuje před realitními podvody ještě dříve, než vám podvodník zaklepe na dveře. Pravidelně zveřejňujeme vaše příběhy, přinášíme novinky ze všech oblastí týkajících se realit: nemovitostí, realitek, financování, pojištění či realitního šoubyznysu.

Vyloučení odpovědnosti

Provozovatel stránek nenese zodpovědnost za údaje uvedené ve fóru a přejatých příbězích (uvedeny jako citace v uvozovkách).
Záměrem je upozornit na realitní nešvary a varovat před nečestným a podvodným jednáním. Tyto stránky neslouží ke konkurenčnímu boji, vyřizování účtů a špinění dobrého jména!