Seznam nejčastějších realitních podvodů a manipulací

Nejste si jisti, jestli se jedná o realitní podvod? Hledejte v seznamu realitních podvodů a manipulací podle témat nebo pomocí vyhledávání v bočním panelu.

Nejnovější:[posts cat="36" excerpt="yes" qty="3" t="left" tw="150" th="150" titletag="h2" button="Více o podvodu..." sc_id="sc1"]

Nestaňte se obětí podvodníků v realitách!  Staňte se naším fanouškem na Facebooku! Sdílejte a rozšiřujte informace o podvodnících a podvodných situacích. Čím více lidí bude vědět, jak podvodníka poznat a jak se mu bránit, tím méně prostoru pro své podvody budou podvodníci mít!

Dobře víme, že se za realitního makléře a kancelář může prohlásit kdokoliv, zanechat za sebou spoustu hořkosti a škod a poškodit tak dobré jméno všech poctivých realitních makléřů, agentů, kanceláří. Právě proto si vážíme každého odborníka, který je při své práci zodpovědný, morální a etický.

„Nejsme tady pro to, abychom jen společně s davem přihodili trochu špíny na makléře a realitní kanceláře. Naším cílem je popsat, zhodnotit a zveřejnit každou nepravost, která se na realitním trhu děje. Dát vám do rukou návod, recept na to, jak poznat podvodné jednání od slušného profesionálního a zodpovědného přístupu a také tipy na to, jak se nepoctivcům bránit.“

Podvodník vám slíbí přesně to, co chcete slyšet. Vlastně vám slíbí ještě něco mnohem lepšího, než jste slyšet chtěli. Má neuvěřitelný talent trefit se do vašich přání a očekávání.

„Nikdo vám nemůže splnit to, co vám slíbím já.“

Podvodníci nejsou žádní amatéři, jsou na vás velmi dobře připraveni, oklamat vás je jejich jediná cesta k výdělku, je to jejich náplň práce. Nebudou vás litovat, nebudou se stydět, nepřemýšlí jako vy, jsou jiní, než vy, proto podle sebe je soudit nemůžete. Vám by bylo hloupé lhát, ale pro ně je to denní chleba. Vy byste se styděli slíbit něco, co nezvládnete, ale oni se nestydí. Proto vám nepomohou vaše dosavadní zkušenosti se slušnými lidmi. Toto je jiný lidský druh. Abyste jim odolali, musíte poznat jejich triky a postupy i účinnou obranu proti nim.